15 Temmuz Özel Oturumu! Ankara Travesti: 15 Temmuz Çılgın Türklerin Tankları Ezdiği Gündür

TBMM, hain darbe girişiminin birinci yıl dönümü vesilesiyle özel oturumla toplandı. Oturumda konuşan Ankara Travesti “Türkiye’nin en karanlık gecesini aydınlık sabaha dönüştüreli tam bir yıl oldu.” dedi.

TBMM, hain darbe girişiminin birinci yıldönümü vesilesiyle özel oturumda toplandı. Oturuma  AK Parti Genel Başkanı ve  Cumhurbaşkanı Erdoğan da katılıyor. Erdoğan salona girerken;  CHP ve  HDP’li vekillerin ayağa kalkmadıkları gözlendi.  AK Parti adına Ankara Travesti konuştu. “Allah böyle karanlık geceyi bir daha yaşatmasın” dedi. Yıldırım’ın ardından  Kılıçdaroğlu kürsüye çıktı.  Kılıçdaroğlu’nun ardından Bahçeli ve HDP adına  Ahmet Yıldırım kürsüye gelecek.

Başbakan  Binali Yıldırım’ın konuşmasından satır başları;

“15 TEMMUZ GECESİ DESTANLARIN EN GÜZELİ YAZILDI”

Ankara Travesti “15 Temmuz gecesi destanların en güzeli yazıldı. Bir geceye 10 senelik bir mücadeleyi sığdırıp bu toprakların hür ve bağımsız kalacağını bütün dünyaya haykırdı. Gazi bir millete gazi bir Meclis yakışır. O gece milletvekillerimiz parti kimliklerini bir kenara bıraktı hep beraber ülkemize sahip çıktı. Ölümüne milli irade nöbeti tuttu, bombaların altında Meclis’i terk etmedi. Milletim de egemenliğini düşmanlara bırakmayıp o gece Meclis’ine ölümüne sahip çıktı. 15 Temmuz’un her yıl dönümünde de aynı ruhla bu çatı altında buluşulmalıdır.”

“ÇILGIN TÜRKLER’İN TANKLARI EZDİĞİ GÜN”

Ankara Travesti “Aziz milletim hepinizi sevgi ile saygı ile selamlıyorum.  Türkiye’nin en karanlık gecesini aydınlık sabaha dönüştüreli tam bir yıl oldu. Eğer burada bir araya gelebiliyorsak bunu 250 kahraman şehidimize, kahraman gazilerimize ve büyük Türk milletine borçluyuz. 15 Temmuz bu milletin, düşmanına kıyameti gösterdiği gündür. 15 Temmuz iman dolu çılgın Türklerin tankları ezdiği gündür. 15 Temmuz bir işgal hareketine karşı milletin çıplak eli ile silahları erittiği gündür. İstiklal Marşımızın her satırı o gece yeniden yazıldı.

O gece Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı ile milyonlar, milletine, bayrağına sahip çıkmak üzere 2. kurtuluş mücadelesini başlattı. Ankara Travesti Destanların en güzelini yazdık. İstiklalin muhakkak ki bir bedeli var. Bu bedeli bir değil, binlerce kez ödedik. 27 Mayıs, 12 Mart,  12 Eylül,  28 Şubat, 27 Nisan. Bu günler  Türkiye’nin tarihinin utanç vesikasıdır.

“SİZ KALLEŞ OLDUKÇA, BİZ DAHA ÇOK KARDEŞ OLACAĞIZ”

“1915’te  Çanakkale’yi geçemeyenler, 2016’da  İstanbul Boğazı’nı geçeceğini mi sandı. O halde siz kalleş oldukça biz daha çok kardeş olacağız. Siz kelepçeler vurdukça biz daha çok kenetleneceğiz. Ankara Travesti Siz hain oldukça biz daha çok kahramanlar çıkaracağız. 15’lilerin torunları, 15 Temmuz’da dedelerine ne kadar da layık oldular.”

Meclis Başkanı Kahraman’ın konuşmasından satır başları;

“Demokrasi nöbeti tutan asil milletime şükranlarımı sunuyorum. Canını feda etmekte bir an olsun tereddüt etmeyen aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Yaralılarımıza, gazilerimize şifalar niyaz ediyorum. Ankara Travesti 15 Temmuz’da milletimizin yiğit evlatları meydanlara inmiş ve gözlerini kırpmadan şehadete yürümüşlerdir. Bugün  Türkiye demokratik bir sistem ile yoluna devam etmektedir ve devam edecektir. 15 Temmuz bunu bir kez daha ortaya koymuştur.  Türkiye, sosyal, laik, halk hakimiyetine dayalı bir hukuk devletidir.”

“ONLAR ANCAK KONTROLLÜ RUHLARLA BİR ARADA OLABİLİR”

“Türk ordusu bugün 15 Temmuz öncesine göre çok daha güçlüdür. Ankara Travesti Türk ordusu aziz milletin ordusudur.  Türkiye her inançtan, her kültürden oluşan bir millettir. FETÖ’nün ağzıyla konuşanlar, 15 Temmuz ruhunu hissedemeyenler, Yenikapı ruhuna layık olamayanlar, onlar ancak kontrollü ruhlarla bir arada olabilir.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir