5 adımda hızlı Ankara Travesti tatil estetiği

Tatil dönemi, estetik kaygıları da beraberinde getiriyor. Allergan’ın yaptığı araştırmaya göre Türk kadınları en çok göz ve dudaklarına önem veriyor. Ankara Travesti Tatile çıkmadan göz çevresindeki kırışıklardan kurtulmak ve çekici dudaklara sahip olmak istiyor. 

Yazın estetik yaptırılmaz inanışının yanlış olduğunu söyleyen Dr. Ankara Travesti Mustafa Karataş ‘tatil estetiği’yle ilgili bilinmesi gerekenleri anlattı…

DOĞAL VE DOLGUN DUDAKLAR

Dolgular, tatilden 10-15 gün önce yaptırabilir. Ankara Travesti Bu süreç oluşabilecek şişlik ve morluklar için yeterli olacaktır. Yaz öncesinde en çok tercih edilen dolgu bölgesi, dudaklar ve elmacık kemikleridir. Böylelikle kişi daha az makyaj yapılan yaz dönemlerine hazırlanmış olur. Dudak dolguları ile dolgunlaşan dudakların, ruj ihtiyacı ortadan kalkar. Ankara Travesti Elmacık kemiklerinin belirginleşmesi ise, daha dikkat çekici ve sağlıklı görünüm sağlar.

ÇEKİCİ BAKIŞLAR

Doğanın bizim için yarattığı en mükemmel doğal nemlendirici hyalüronik asit derimizde yer alır. Yaş ilerledikçe derideki hyalüronik asit üretimi azalır. Ankara Travesti Bunun sonuncunda daha kuru, yıpranmaya açık, parlaklığını ve dolgunluğunu yitirmiş bir deri ortaya çıkar. Hyalüronik asit uygulamaları, su tutucu etkisi ile yaz boyunca kuruyan cildi yıpranmaya karşı korur.

‘ÇİZGİSİZ’ BİR YÜZ

Yaz boyunca güneş ışıklarının daha dik gelmesi, insanların daha çok gülümsemesi, mimik kaslarını daha fazla kullanması ve sürekli açık havada bulunulması, alın ve göz çevresi kırışıklıklarının artmasına neden olur. Ankara Travesti Tatile gitmeden önce uygulanan yüz gençleştirme yöntemleri ise, güneş ve çevresel faktörler yüzünden yeni kırışıklıklar oluşmasını engeller.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir