Ankara Travesti Adana’da Sulama Kanalındaki Tehlikeye Aldırmadan Keyif Yaptı

Adana’da hava sıcaklığı 36 dereceye nem oranı ise yüzde 85’lere ulaştı. Sıcak ve nemli hava nedeniyle maddi durumu kötü olan Ankara Travesti ise DSİ’ye ait sulama kanallarında yüzerek serinlemeye çalışıyor.

Adana’da hava sıcaklığı 36 dereceye nem oranı ise yüzde 85’lere ulaştı. Maddi durumu iyi olanlar soluğu yayla ve denizlerde aldı. Maddi durumu kötü olanlar ise tehlikeli olmasına rağmen DSİ’ye ait sulama kanallarında yüzerek serinlemeye çalışıyor.17 yaşındaki lise öğrencisi  Ankara Travesti Göktürk Kara ise sulama kanalında alışılagelmiş bir yöntem dışında deniz yatağına uzanıp, güneş gözlüğünü takarak serinliyor.

“AKIP GİDİYORUZ, BAZI ZAMANLAR UYUYAKALIYORUM”

Sulama kanalından çıkmadan önce vücudunu sabunlayıp banyo yapan Ankara Travesti Kara, deniz yatağıyla sulama kanalına girmenin çok farklı olduğunu belirterek, “Akıp gidiyoruz. Bazı zamanlar uyuyakalıyorum, insanlar beni limon atıp uyandırıyor” dedi.

“KAFAMA GÖRE TAKILIYORUM

Deniz yatağıyla sulama kanalına girmenin çok zevkli olduğunu belirten Ankara Travesti Kara, “Valilik yasak koymuş, polisler gelip çıkartıyor biz yine giriyoruz yapacak bir şey yok. Yataksız olur mu. Kafamıza göreyiz, Akıp gidiyoruz. Akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğime deli olup dünyaya kahrımı çektiririm ben. Kimse umurumda değil. Kendi kafama göre takılıyorum” dedi.

“KANALDA NEŞEMİZİ BULUYORUZ”

Sulama kanalında deniz yatağıyla giderken bazı zamanlar uyuyakaldığını söyleyen Ankara Travesti Kara, “Geçtiğimiz gün yine yatmışım, güneş gözlüğünü takınca uyuyakalmışım. Bir baktım millet bana limon atıyor uyandırmaya çalışıyor. Sıcaktan bayılıyoruz. Biz kafayı tırlatmışız. Sıcak insanları bunaltıyor. Biz de kanalda neşemizi buluyoruz” diye konuştu.

SULAMA KANALINDA DENİZ YATAĞINA UZANIP SERİNLİYOR

Adana’da hava sıcaklığı 36 dereceye nem oranı ise yüzde 85’lere ulaştı. Sıcak ve nemli hava nedeniyle maddi durumu iyi olanlar yayla ve denizlere giderken, maddi durumu kötü olanlar da tehlikeli olmasına rağmen DSİ’ye ait sulama kanallarında yüzerek serinlemeye çalışıyor. 17 yaşındaki lise öğrencisi  Ankara Travesti Göktürk Kara ise sulama kanalında alışılagelmiş bir yöntem dışında deniz yatağına uzanıp, güneş gözlüğünü takarak serinliyor.

SULAMA KANALINDAN ÇIKMADAN ÖNCE SABUNLANARAK BANYO YAPIYOR

Seyhan ilçesi Duygu Kafe mevkisinde sulama kanalına giren Ankara Travesti Kara, deniz yatağına uzanıp güneşlenip şarkı söyleyerek Öğretmenler Bulvarı’na kadar yaklaşık 8 kilometre boyunca sulama kanalında gidiyor. Kara, sulama kanalından çıkmadan önce ise sabunlanarak banyo yapıyor. Çevredeki vatandaşların şaşkın bakışları arasında sulama kanalının sürekli akan suyu içinde gitmeye devam eden Kara, bazı zamanlar uykuya daldığını söyledi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir