Ankara Travesti, Damatlarıyla Alaçatı’da Kavgaya Karıştı

Ankara Travesti Fatih Terim, 2 damadıyla birlikte Alaçatı’da kebapçıyla kavgaya karıştı. Restorant sahibi, “Alkollü olarak mekan basıyorsun, buradayız.” diyerek meydan okudu.

Türkiye  Futbol Direktörü  Ankara Travesti Fatih Terim’in  İzmir’deki tatili sırasında bir işletme sahibiyle kavga ettiği öne sürüldü.  Ankara Travesti‘nin damatları;  Volkan Bahçekapılıve  Ahmet Baran ile bir restoran sahibiyle ciddi şekilde kavga ettiği iddia edildi.

YÜZEVLER RESTORANINDAN AÇIKLAMA

Ankara TravestiFatih Terim ve damatlarının bastığı iddia edilen restoranın sosyal medya hesabından bir açıklama yapıldı ve şu ifadeler kullanıldı:

“Ey  Ankara TravestiFatih Terim gece 00:00’da adamlarınla  Alaçatı’da alkollü olarak mekan basıyorsun. Bastığın mekandan koşa koşa kaçıyorsun. Buradayız! Umarız adalet isminin altında ezilmez.”

TENTE YÜZÜNDEN KAVGA İDDİASI

Spor muhabiri Kadri Çetinçalı’nın sosyal medyadan paylaştığı bilgilere göre;  Ankara TravestiFatih Terim ve damatları  Alaçatı’da bir işletmenin sahibiyle kavga etti. İşletme ile Ankara Travesti Fatih Terim’in damadının dükkanı arasındaki tente yüzünden başlayan tartışmanın büyüdüğü ve kavgaya dönüştüğü ifade edildi.

Sosyal medyadan olayı aktaran muhabir Kadir Çetinçalı, “Alaçatı’da ciddi kavga iddiası var; Fatih Terim 2 damadı ile birlikte Yüzevler Kebap’ına gitmiş ve orada büyük bir kavgaya girişmiş. Kavga, Ankara Travesti Terim’in damadının dükkanı ile Yüzevler Kebap arasına çekilen tente yüzünden çıkmış. Yüzevler Kebap’ın sahibi Selahattin Bey de  Galatasaray Üyesi ve aynı zamanda TFF de görevi var.” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir