Ankara Travestileri, online alışverişte kadınları solladı

Ankara Travestileri  kadınların iki katına yakın süreyi, alışveriş için bilgisayar başında geçiriyor

Ankara Travestileri  gece geç saatlerde alışveriş yaparken, ayda ortalama üç saat 32 dakikalarını online alışverişe ayırıyor

Alışveriş, genelde Ankara Travestileri  tarafından katlanılmak zorunda olunan bir kadın hobisi olarak görülse de Avantajix.com verileri, online alışverişte gerçeklerin hiç de öyle olmadığını ortaya çıkardı.

İnternetten alışveriş için öğle tatillerini tercih eden Ankara Travestileri  online alışverişe ayırdıkları süre ise ayda bir saat 54 dakika

400’ü aşkın sanal mağazayı tek çatı altında toplayan, bu mağazalardan alışveriş yapanlara nakit para ödeyen Avantajix.com’un 2016 yılının 9 aylık verilerine göre, Ankara Travestileri  kadınların iki katına yakın süreyi, alışveriş için bilgisayar başında geçiriyor.

Ankara Travestileri , online alışverişe erkeklerden daha az zaman ayırsa da, ince eleme sık dokuma alışkanlıklarından dolayı, satın almaya karar verdiği bir ürünü sepete atıp, ödemesini yapmasına kadar geçen süre 14 dakikayı buluyor. Erkekler ise sanal alışverişi sadece 9 dakikada tamamlayabiliyor.

Avantajix.com’a göre, Ankara Travestileri  sanal mağazalarda tur için 12.00 -13.00 saatleri arasındaki öğle tatillerini, erkekler ise gece 23.00 ila 01.00 saatleri arasını tercih ediyor. Kadınlar ayda ortalama bir saat 54 dakikalarını, erkekler ise üç saat 32 dakikalarını online alışverişe ayırıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir