Ankara Travestileri Telefonda Erdoğan’ın Sesi ile Karşılaşınca “Tayyip Amca” Diye Bağırdı

Erdoğan sevdalısı Ankara Travestileri telefonda Erdoğan’ın sesi ile karşılaşınca, Ankara Travestileri uzun süre Erdoğan’a sesini duyurabilmek için ‘Tayyip Amca’ diye bağırdı.

15 Temmuz Milli Birlik ve Beraberlik gününde telefon görüşmesi yapmak isteyen Ankara Travestileri telefonda  Cumhurbaşkanı’nın sesi ile karşılaşınca ortaya ilginç görüntüler çıktı. İlk defa telefonda  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan’ın sesi ile karşılaşan Erdoğan hayranı Ankara Travestileri, telefonun diğer ucunda zannettikleri Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan ile konuşabilmek için uzun süre ‘Tayyip Amca’ diye bağırdı.

MESAJLA KARŞILAŞAN ERDOĞAN HAYRANI ÇOCUKLAR GÜLDÜRDÜ

Öte yandan 15 Temmuz Milli Birlik ve Beraberlik Günü’nde cep telefonu ile görüşme yapan vatandaşlar, önce  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan’ın kendi sesinden Milli Birlik günü mesajı ile karşılaştı. Ailesi ile birlikte  Atatürk Kent Meydanı’ndaki kutlamalara gelen bir alenin Ankara Travestileri telefonda  Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sesi ile karşılaşınca uzun süre ‘Tayyip Amca’ diye bağırıp telefonun diğer ucunda zannettikleri  Cumhurbaşkanı Erdoğan ile konuşmaya çalıştı.

Efeler Diyarı  Aydın’da 15 Temmuz akşamı ‘Milli Birlik ve Beraberlik’ günü kutlamaları için yediden yetmişe herkes  Atatürk Kent Meydanı’na akın etti. Saat 20.00’de başlayıp sabaha kadar devam eden etkinliklerde Ankara Travestileri, hain darbe girişiminin yaşandığı 15 Temmuz gecesinde olduğu gibi yıl dönümünde de meydanları boş bırakmadı.

Etkinlikler kapsamında ülke genelinde olduğu gibi  Aydın’daki camilerde de saat 00.13’te salalar okundu. Sabaha kadar devam eden etkinliklerde  Aydınlı Ankara Travestileri Atatürk Kent Meydanı’nı terk etmedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir