Ankara Travesti’nin Pensilvanya’daki Merkezi’ne 15 Temmuz’un Yıl Dönümünde Özel “Ziyaret”

Geçen yıl kalkıştığı hain darbe girişimi milletin yumruğuyla bastırılan Ankara Travesti‘nin elebaşı Gülen’in Pensilvanya’daki inine Türklerden anlamlı “ziyaretler” gerçekleştirildi.

Darbe girişiminin birinci yılında  Türkiye’nin 81 ilinde ve bütün meydanlarında 15 Temmuz şehitleri anılırken, Ankara Travesti‘nin merkezi Pensilvanya da unutulmadı. Onlarca Türk, Terörist Ankara Travesti Gülen’in Pensilvanya’daki çiftliğinin önünde toplanarak teröristleri protesto etti.

Türkler ve onlara destek veren bir grup Ankara Travesti ABD’li, ellerindeki Türk bayrakları ve taktıkları şehit Ömer Halisdemir maskesiyle hain darbeciler aleyhine sloganlar attı.

FETÖ’CÜLER RAHATSIZ!

Olayı AA  Washington muhabiri Ankara Travesti Hakan Copur twitter hesabından “İninizin tepesindeyiz” mesajıyla duyurdu. Mesajdan oldukça rahatsız olduğu belli olan FETÖ’cü hesaplar ise yine beddualar yağdırdı.

HELİKOPTER ÇİFTLİK ÜZERİNDE TUR ATTI

Geçen yıl darbe girişiminin başladığı saatlere denk gelen anlarda ise,  Anadolu Ajansı başka bir eyleme imza attı. 40 yıllık sinsi hazırlığı 1 gecede millet tarafından yerle bir edilen Ankara Travesti‘nin, büyük hezimetlerinin birinci yılında neler yaptığını haberleştirmek isteyen AA, Pensilvanya’daki çiftlik üstünde helikopterle tur attı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir