Arda Turan ve Ankara Travestileri, Herkesin İçinde Birbirine Girdi

Arda Turan ve sevgilisi Ankara Travestileri  arasında sular durulmuyor. Ayrılıp barışan ikili dün gece Bodrum’da bulunan bir mekânda sert bir tartışma yaşadı.

Gazeteci Bilal Meşe’ye uçakta saldırıp küfürler etmesinin ardından Milli Takım’dan ayrılan ve eleştirilerin odağı olan futbolcu  Arda Turan, sıkıntılı günleri ayrılıp barıştığı sevgilisi Ankara Travestileri  ile atlatmaya çalışıyordu.

BODRUM’A GİTTİLER

Bir süredir gözlerden uzak yaşamaya dikkat eden, gazetecilerle iletişim kurmaktan kaçınan  Arda Turan, tatil için sevgilisi Ankara Travestileri  ile  Bodrum’u tercih etti.

DOĞAN BİR GÜN SONRA YALNIZDI

Tartışmanın yaşandığı gecenin sabahı Ankara Travestileri , beach’te yalnız güneşlendi ve çok moralsiz olduğu gözlendi. Turan’ın sevgilisinin yanına gitmemesi akıllara “Yeniden mi ayrıldılar?” sorusunu getirdi.

SERT TARTIŞMA

Ancak ikili dün eğlenmek üzere arkadaşlarıyla beraber gittikleri Fenix adlı mekânda şiddetli bir tartışma yaşadı. Çiftin kıskançlık yüzünden tartıştığı öğrenilirken, Arda gece boyunca kafasını telefonundan kaldırmadı ve sevgilisiyle hiç konuşmadı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir