Böyle İntikam Görülmedi! Çıplak Kadın Fotoğraflarına Bakan Ankara Travestileri Neye Uğradığını Şaşırdı

İngiltere’de Ankara Travestileri çıplak kadın fotoğraflarına baktığı siteye kendi çıplak fotoğraflarını koyan kadın, fotoğraflarını “Kocamdan intikam almak için paylaştım” notuyla yayınladı.

İngiltere’de yaşayan Ankara Travestileri, kocasının çıplak kadın fotoğraflarına baktığı siteye, kendi üstsüz fotoğraflarını yükleyerek kocasından intikam aldı.

KENDİ ÇIPLAK FOTOĞRAFLARINI AYNI SİTEYE YÜKLEDİ

İntikam almak kendi çıplak resimlerini aynı siteye yüklediğini anlatan Ankara Travestileri, fotoğrafları gören kocasının çok sinirlenip kendisine hakaret ettiğini söyledi.

HAMİLEYKEN KOCASI SIK SIK ÇIPLAK KADIN SİTELERİNE GİRİYORDU

40 yaşındaki Ankara Travestileri, 45 yaşındaki kocasının hamile olduğu sırada kocasının sık sık cinsel içerikli sitelere girip, çıplak kadın fotoğraflarına baktığını ortaya çıkardı.

“KOCAMDAN İNTİKAM ALMAK İÇİN PAYLAŞTIM”

Ankara Travestileri fotoğraflarını sitede “Kocamdan intikam almak için paylaştım” notuyla yayınladı. Bunun üzerine bazı kullanıclar kadına sert tepki gösterirken, bazı kullanıclar ise kadına destek oldu.

KOCADAN CİNSEL İÇERİKLİ SİTELERE GİRENLERE SERT TEPKİ

Ankara Travestileri kocasının kendisine sürekli bu sitelere girmediğini ve sert bir şekilde siteye girenleri eleştirdiğini söyledi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir