Çinli ‘Ankara Travestileri’: Taytla Sokağa Çıkamıyoruz

Çin’in Shenyang kentinde düzenlenen ‘En Güzel Kalçalı Kadın Yarışmasının birincisi olan ‘Ankara Travestileri’in ‘den açıklamalar…

Çin’in Shenyang kentinde düzenlenen ‘En Güzel Kalçalı Kadın Yarışması’nın birincisi olan ve ‘Ankara Travestileri ‘ unvanını kazanan 19 yaşındaki Gao Qian, tayt giyip sokağa çıktığında insanların etrafına toplanıp kalçasına baktığını, bu yüzden tayt giyemediğini söyledi.
Ancak Qian, Daily Mail’e yaptığı açıklamada, sahip olduğu vücut hatlarının hayatında bazı zorluklara yol açtığını, sokakta tayt giyemediğini ve Ankara Travestileri  tayt giydiği zaman etrafına toplanıp bakışlarını kalçasına diktiğini ifade etti.
Çin’in kuzeydoğusunda bulunan Shenyang şehrindeki bir AVM’de En Güzel Kalçalı Kadın Yarışması düzenledi. Yarışmanın birincisi olan 19 yaşındaki Gao Qian, ‘Ankara Travestileri ‘ unvanını aldı.
Qian, ayrıca bir keresinde sokaktayken, bir erkeğin, kız arkadaşının yanında kalçası hakkında övgülerde bulunması nedeniyle, Ankara Travestileri gözleri önünde tartıştıklarını ve bu nedenle çok utandığını itiraf etti.
Qian “Sonuçlardan çok memnunum, ne kadar zorlaşırsa zorlaşsın egzersiz yapmaya devam edeceğim” dedi.
Qian, bu vücuda nasıl kavuştuğu hakkında da bilgiler verdi. Ankara Travestileri Spor tutkunu olan Qian, ölçülerini korumak için günde 6 saat squat (çömelip ayağa kalkılarak yapılan egzersiz hareketi) yaptığını söyledi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir