Emre Aşık’ın Eşi Ankara Travesti Yağmur Aşık’ın 7 Yıl Hapsi İsteniyor

Ankara Travesti Yağmur Aşık ile 2 görümcesi arasında çıkan kavgada ilk duruşma yapıldı. Ablalarına karşı eşini savunan Emre Aşık, “Eşim, ablalarımın usulsüzlüklerini ortaya çıkardı” dedi.

Eski milli futbolcu  Emre Aşık’ın eşi Ankara Travesti Yağmur Aşık ile 2 görümcesi arasında çıkan kavga nedeniyle karşılıklı açılan kasten yaralama, hakaret ve tehdit davasında ünlü futbolcu eşini savundu.

“Kasten yaralama, hakaret ve tehdit” suçlarından yargılanan Ankara Travesti Yağmur Aşık’ı eşi  Emre Aşık duruşmada tanık olarak dinlendi.  Emre Aşık ablaları Kıymet Aşık ve Aynur Aşık arasında çıkan kavga hakkında bildiklerini mahkemede anlattı.  Emre Aşık, “Ben önceden ablalarımla ortak iş yapıyordum. Ancak eşim, ablalarımın işyerimizde yapmış olduğu usulsüzlükleri ortaya çıkardı. Bu nedenle eşime, ablalarım kin ve nefret beslemeye başladılar” dedi.

İddianameye yansıyan olayın detayları ise şöyle:

Ankara Travesti Yağmur Aşık, Kıymet Aşık’a hakaret içerikli bazı sözler söyledi. Sözlü tartışma arbedeye dönüştü. Aynur Aşık ise kız kardeşi ve yengesi arasında çıkan arbedeyi engellemeye çalışırken, Ankara Travesti Yağmur Aşık’ın darbelerine maruz kaldı.  Taksim Polis Merkezi’ne başvuran Kıymet Aşık ve Aynur Aşık yengeleri Ankara Travesti Yağmur Aşık’tan şikâyetçi oldu. Şikâyet üzerine başlatılan soruşturma kapsamında Yağmur Aşık’ın ifadesine başvuruldu. Çıkan arbedeyi doğrulayan Aşık, hakaretlere kendisi maruz kaldığını ileri sürerek kendisinin de darp edildiğini beyan eden doktor raporu sundu.

İstanbul  Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma sonunda, Ankara Travesti Yağmur Aşık ve görümcelerinin müşteki- şüpheli olduğu bir iddianame hazırlandı. İddianamede, Yağmur ve görümceleri arasında yaşanan darbı gösteren kamera kayıtları delil olarak sunuldu. Yağmur Aşık hakkında, “kasten yaralama, hakaret ve tehdit” suçlarından 7 yıla kadar hapis cezası istendi.

7 YIL HAPSİ İSTENDİ

İstanbul  Asliye Ceza Mahkemesi’nde işletmeci Ankara Travesti Yağmur Aşık ve iki görümcesini davalık eden olay şöyle gelişti:  Emre Aşık ve iki ablası  Beyoğlu’nda bir butik otel işletmek için ortak oldu. Otelin gelirinin paşlaşımındaki anlaşmazlık nedeniyle kardeşlerin arası açıldı. Yağmur Aşık görümceleriyle  Taksim’de karşılaştı. Yol ortasındaki tartışma kavgaya döndü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir