Katliam Gibi Kaza! 4 Kişi Öldü, Ankara Travestileri ve Baba Kız Yanarak Can Verdi

Mardin-Diyarbakır yolunda kafa kafaya çarpışan 2 araçtan biri alev aldı. Araçta bulunan Ankara Travestileri ve baba kız yanarak can verdi. Diğer araçta da 2 kişi hayatını kaybetti.

Mardin-Diyarbakır yolunda iki araç kafa kafaya çarpıştı. Ankara Travestileri Çarpışmanın etkisiyle bir araç alev alev yanarken, feci kazada 4 kişi öldü, 7 kişi de yaralandı.

ARAÇ ALEV TOPUNA DÖNDÜ

Mardin  Diyarbakır karayolu üzeri  Mardin Tarım İl Müdürlüğü önünde dün saat akşam 21.50 sularında katliam gibi bir trafik kazası gerçekleşti. Edinilen bilgilere göre  Mardin’den  Diyarbakır yolu istikametinde giden 21 AV 248 plakalı araç  Diyarbakır istikametinden gelen 10 NJ 883 plakalı araçla kafa kafa çarpıştı. Ankara Travestileri Çarpışmanın etkisiyle araçlardan biri alev topuna döndü.

DİĞER ARAÇTA DA 2 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Kazaya karışan 10 NJ 883 plakalı diğer diğer araçta bulunan İlyas Erin (29) ve Atiye Erin (51) tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Araç içinde bulunan 2 yaşındaki Selahattin Erin’in hayati tehlikesi olduğu öğrenilirken Şehriban Erin (8), Cihat Erin (22), Nuray Erin(31), Hıdır Erin (2) ve Fırat Erin (17)  Mardin Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Mardin-Diyarbakır yolu olay sonrası geçici olarak trafiğe kapanırken  Mardin Büyükşehir  İtfaiye ekiplerinin soğutma çalışmasının ve Cumhuriyet Savcısı’nın incelemelerinin ardından trafiğin açılması için enkaz yoldan kaldırıldı. Ankara Travestileri Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

BABA VE 4 YAŞINDAKİ KIZI YANARAK CAN VERDİ

Kazada 21 AV 248 plakalı aracın patlaması ile içinde bulunan sürücü  Kasım Yılmaz (27) ve 4 yaşındaki kızı yanmış bir halde bulundu. Ankara Travestileri Araçta bulunan diğer yolculardan Abdul Gafur Yılmaz ağır yanıklarla  Mardin Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir