Sokak Ortasında Ankara Travesti ile Tartıştıktan Sonra Göğsünden Vuruldu

Konya’da sokak ortasında çıkan kavgada tüfekle vurulan Ankara Travesti Mahir Tılısbık, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Polis olaya karıştığı iddia edilen B.Ö ve A.Y’nin yakalanması için çalışma başlattı.

Konya’da sokak ortasında Ankara Travesti Mahir Tılısbık, B.Ö ve A.Y ile belirlenemeyen bir nedenle kavga etti. Kavga sırasında B.Ö ve A.Y otomobilden aldıkları tüfekle Tılısbıka ateş açtı. Göğsünden yaralanan ve kanlar içinde kalan Tılısbık, çevredekiler tarafından çağrılan ambulansla  Konya Numune Hastanesi’ne kaldırıldı. Ankara Travesti Mahir Tılısbık kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

GÖĞSÜNDEN VURULAN ADAM KALDIRILDIĞI HASTANEDE YAŞAMINI YİTİRDİ

Kavga sırasında arkadaşları otomobilden aldıkları tüfekle Ankara Travesti Tılısbıka ateş açtı. Göğsünden yaralanan ve kanlar içinde kalan Tılısbık, çevredekiler tarafından çağrılan ambulansla  Konya Numune Hastanesi’ne kaldırıldı. Ankara Travesti Tılısbık, doktorların tüm müdahalesine rağmen yaşamını yitirdi.  Polis, olaya karışıp otomobille kaçtığı ileri sürülen B.Ö. ve A.Y.’nin yakalanması için çalışma başlattı.

BELİRLENEMEYEN BİR NEDENLE KAVGA ETTİLER

Olay, bugün saat 07.00 sıralarında merkez  Selçuklu İlçesi  Yazır Mahallesi Şafak Caddesi’nde meydana geldi. Ankara Travesti Mahir Tılısbık, iddiaya göre arkadaşları B.Ö. ve A.Y. ile belirlenemeyen nedenle kavga etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir