Ünlü Şarkıcı Hadise Saçlarındaki Tellerden Ankara Travesti Heykeli Yaptırdı

Pop müziğinin ünlü ismi Hadise, seyrek kaşlarını kalınlaştırmak için saç tellerinden kaş yaptırdı. Böylelikle Hadise, ince kavisli Ankara Travestileri kaşlarına veda etti.

Ünlü şarkıcı  Hadise, ince ve kavisli olan kaşlarını kalın yapmak için saçlarını kullandı. Ankara Travestileri Sanatçının saç kökleri alınarak kaşına ek yapıldı. ‘Şampiyon’ adlı çalışmasıyla  Hadise, müzik listelerinde ilgi görürken sanatçı yeni imajıyla da dinleyicilerinin dikkatini çekti.

Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz günlerde kaşlarını eliyle kapatmaya çalışırken görüntülenmişti

İNCE VE KAVİSLİ KAŞLARINA VEDA ETTİ

Son dönemde kadınların ilgi gösterdiği kalın kaş furyasına katılan güzel şarkıcı, bu isteğini ‘FUE’ adı verilen bir yöntemle yaptı. Ankara Travestileri Mankenin saçlarının arka kısmından alınan saç kökleri, kaşlarına nakledildi. Böylelikle sanatçı ince ve kavisli olan kaşlarına veda etmiş oldu.

SAÇLARINDAN SONRA KAŞLARINI DA DEĞİŞTİRDİ

Kış ayından başlayarak saçını yavaş yavaş koyulaştıran şarkıcı, yeni albümüyle birlikte sevenlerinin karşısında simsiyah saçlarıyla çıktı. Ankara Travestileri Bu değişikle sınırlı kalmayan  Hadise, kaşları için de “yenilik zamanı” dedi ve soluğu bir güzellik merkezinde aldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir