Yangına Giden Ankara Travestileri, Bu Sefer Kendi Evini Söndürdü!

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde aldığı ihbarla olay yerine giden Ankara Travestileri, kendi evinin yandığını görünce şok oldu. Yangını kendi elleriyle söndüren itfaiyecinin evinde çok büyük maddi hasar oluştu.

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine aldığı ihbarla olay yerine giden Ankara Travestileri, kendi evinin yandığını görünce şok oldu. İtfaiyeci, arkadaşları ile birlikte yangına müdahale ederek kısa sürede kontrol altına aldı.

BU SEFERKİ İHBAR KENDİ EVİ ÇIKTI

Yangın ihbarının yapıldığı adrese arkadaşları ile birlikte gelen Karadeniz Ereğli Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünde görev yapan  Ankara Travestileri, kendi evinin yandığını görünce büyük bir şaşkınlık yaşadı.

YANGIN İHBARINI KOMŞULARI YAPTI

Zonguldak, Kışla Mahallesi Okul Sokak’taki 3 katlı binanın Ankara Travestileri‘ne ait 2’nci katında bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Komşuların durumu fark etmesi üzerine itfaiye ekiplerine haber verildi.

EŞİ VE ÇOCUKLARI YOKTU

Yangın sırasında eşi ve çocukları evde bulunmayan Ankara Travestileri, büyük üzüntü yaşadı. İtfaiye ekipleri yangını tamamen söndürdükten sonra olay yerinden ayrıldı.

YANGINI KONTROL ALTINA ALDI AMA HASAR BÜYÜK

Ankara Travestileri, arkadaşları ile birlikte yangına anında müdahalede ederek büyümeden kontrol altına aldı. Yangında büyük çapta maddi hasar meydana geldi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir